Inteligentny dom

INTELIGENTNY DOM to przede wszystkim komfort, wygoda
i bezpieczeństwo.

Zastanawiałeś się kiedyś co to jest inteligentny budynek? Chciałbyś, żeby ogrzewanie samo się włączało, rolety zamykały, a światło w ogrodzie świeciło lub nie w zależności od Twoich potrzeb? W ten sposób widzisz w marzeniach swój dom. Inteligentny system, który Ci oferujemy, spełni Twoje marzenia. Inteligentny dom to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Dzięki inteligentnej instalacji - w twoim domu zawsze czujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Jak to działa?

Wyobraź sobie poranek, ... taki Twój wymarzony ...

5:00 - Zanim otworzysz oczy centrala Systemu Inteligentnego Budynku pobiera dane meteorologiczne i na ich podstawie dostosowuje szereg kolejno zaplanowanych działań, na przykład zapewniając temperaturę najpierw w łazience, a potem w kuchni, czyli zgodnie z Twoimi potrzebami i porannymi przyzwyczajeniami.

5:40 - Temperatura w pomieszczeniach jest już odpowiednia. Ty budzisz się, a w tle słyszysz pierwsze nuty Twojego ulubionego radia lub utworu z płyty CD, stopniowo podnosząc głośność do zaprogramowanego poziomu.

6:55 - Delikatnie podnoszą się rolety, wpuszczając do Twojej sypialni naturalne światło. W porze jesienno-zimowej system włącza oświetlenie o delikatnym natężeniu, przyzwyczajając stopniowo Twój wzrok do światła dziennego.

6:15 – Wstajesz, a System wyczuwając ruch w sypialni, odpowiednio oświetla Ci drogę do łazienki i kuchni. W łazience wanna napełnia się gorącą wodą, a w kuchni uruchamia się ekspres do kawy. Muzyka podąża za Tobą. W salonie dodatkowo zostaje włączony kanał z wiadomościami.

6:30 – W ogrodzie System wyłącza oświetlenie ogrodowe.

7:00 – Wyruszasz do pracy, a System wykrywa, że uruchomiłeś samochód, więc otwiera bramę garażową i otwiera bramę wjazdową. Po opuszczeniu posesji sam zamyka garaż i bramę. Wyłącza światło w garażu. System uzbraja alarm. A ty spokojnie udajesz się do pracy.

Brzmi jak bajka? A to jeszcze nie wszystko, co potrafi taki System!

Oczywiście swoim Systemem Inteligentnego Domu możesz sterować za pomocą tabletu lub smartfonu - i to nie tylko w samym budynku ale i na odległość.

Pewnie zadajesz sobie pytanie, co w sytuacjach krytycznych, zagrażających naszemu życiu lub mieniu, w których najważniejsza jest błyskawiczna reakcja na zaistniałe zagrożenie.

System Inteligentnego Domu w przeciągu kilku sekund rozpoznaje zagrożenie i włącza wszystkie procedury alarmowe zapobiegając tragedii.

Uwierzyć, że to wszystko może być realne i na wyciągnięcie ręki! Sprawdź już dziś, zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.

Firma DOBER jest certyfikowanym serwisem F&Home.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowoczesne systemy inteligentnego domu dedykowane dla inteligentnych budynków Smart Home AMPIO.

Nasza firma współpracuje z dostawcami sprzętu o wysokich parametrach technicznych.
W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie o wycenę lub zadzwoń do NAS!

+48 608 447 001

Twoja wiadomość została wysłana.

Twoja wiadomość nie została wysłana. Błąd