Referencje od Naszych Klientów

.....

“Firma Dober jest godnym polecenia partnerem, a wysoka jakość świadczonych usług pozwala na podjęcie dalszej współpracy w zakresie zabezpieczeń. ”
Centrum Kultury Wadowice
“Wyróżnieniem firmy Dober jest estetyka wykonania, a zarazem elastyka i rzetelność we współpracy z zamawiającym. Firma Dober dysponuje wykwalifikowaną kadrą kierowniczą, pracowniczą oraz zapleczem technicznym. Firma Dober cieszy się dużym zaufaniem i solidnością. Uważam firmę za godną polecenia.”
Wspólnota Mieszkaniowa, Kraków
“Wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy firmą Dober oraz stwierdzam, iż prace zostały wykonane z należytą starannością na wysokim poziomie zarówno pod względem technicznym jak i kreatywnym, według wcześniej ustalonego projektu.”
Auto Serwis Trojak Czaniec
“Firma Dober jest godnym polecenia partnerem, który w kompleksowy sposób podchodzi do realizacji zadania i obsługi klienta. ”
Stolarstwo Meblowe, Barwałd Średni
“T A K T R Z Y M A Ć”
Witam Pana Przemka i pozostałych współpracowników firmy DOBER.
Chcę Wam podziękować za wykonaną na mojej posesji pracę - instalowanie urządzeń do bramy przesuwnej, jak i wideofonów. Robota wykonana została profesjonalnie, bez opóźnień i zgodnie z przedstawioną ofertą. Naprawdę młodzi ludzie, ale FACHOWCY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. Będę polecał WAS wszystkim, którzy będą się pytali, kto to instalował.
T A K T R Z Y M A Ć
Remigiusz Jankowski
Szanowni Państwo,
Dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi przywrócenia jednej z faz napięcia. Reprezentujący Waszą firmę elektryk pan Łukasz Nalborczyk wykonał ją SKUTECZNIE: FACHOWO i bardzo UPRZEJMIE. Instalacja elektryczna działa ponownie na trzy fazy.
Firma Łagan i Partnerzy